Mørk

Enis Bytyqi - Marak 

Abonner
Ganger 17 mill
77% 42 000 12 000

Marak on Spotify: open.spotify.com/album/2KqLw0...

Marak ok iTunes: itunes.apple.com/us/album/mar...

Music \u0026 Lyrics: Enis Bytyqi
Produced by Nurteel
Executive Producer: Enis Bytyqi

Instagram: enisbytyqio...

Contact: contact@enisbytyqi.de

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 Enis Bytyqi. All Rights Reserved.

Publisert

 

30. okt.. 2018

Del:

Del:

Nedlasting:

Lasting.....

Legg til i:

Min spilleliste
Se senere
Kommentarer 0   
GAMING MAGNUMMy
GAMING MAGNUMMy 4 dager siden
E lash macen tu pa kengen kur u ktheva ishte bo tiger :O
Ikram Ben
Ikram Ben 7 dager siden
I like the song 😍 but from where this language !! Please ?
Ariaana Ziu
Ariaana Ziu 11 dager siden
Super je nji artist I vrt😘😘
Xhelil Shkurti
Xhelil Shkurti 12 dager siden
Cd
Xhelil Shkurti
Xhelil Shkurti 12 dager siden
Xa sc cct
ornela nela
ornela nela 13 dager siden
2021 kush e dgjon?🥺
silv h
silv h 14 dager siden
2021💕
gerti toska
gerti toska Måned siden
Kush e dgj dhe sot ket keng🥺🥰🥰
mbyllur
mbyllur Måned siden
🥺🥺🥺🥺🥺🥺😦😧😧😧😦🥺😦😧😦🥺😧😦😧😦😓😓😓😓😓
mbyllur
mbyllur Måned siden
🥺🥺🥺🥺❣❣❣❣❣
Kreku Kreku
Kreku Kreku Måned siden
❤️❤️💋❤️❤️🤲🤲🇦🇱
Kostandin vito Vito
Kostandin vito Vito 2 måneder siden
Like ai qe MA perkthen let somalezin cifut a CA mutin quhet
v D
v D 2 måneder siden
Mos e prish per pak 🙏♥️
Mr.CLS63
Mr.CLS63 2 måneder siden
🔥🔥🔥🔥
Albani
Albani 3 måneder siden
JE NISHI
Albani
Albani 3 måneder siden
SUKSES SHOKU
You tube
You tube 3 måneder siden
Këngë e bukur dhe prekëse me pëlqen shume
Enver Koca
Enver Koca 3 måneder siden
Pom pelqen setra..... :)
Dhurata Dora news
Dhurata Dora news 4 måneder siden
In my feelings🥺
Leo Leandri
Leo Leandri 4 måneder siden
💜
You tube
You tube 3 måneder siden
!!!
Leo Leandri
Leo Leandri 4 måneder siden
Leo Leandri
Leo Leandri 4 måneder siden
💌
Leo Leandri
Leo Leandri 4 måneder siden
Leo Leandri
Leo Leandri 4 måneder siden
💝
Leo Leandri
Leo Leandri 4 måneder siden
💋
Leo Leandri
Leo Leandri 4 måneder siden
💓
Leo Leandri
Leo Leandri 4 måneder siden
Leo Leandri
Leo Leandri 4 måneder siden
💘
Leo Leandri
Leo Leandri 4 måneder siden
💜
Leo Leandri
Leo Leandri 4 måneder siden
Leo Leandri
Leo Leandri 4 måneder siden
😍
Leo Leandri
Leo Leandri 4 måneder siden
🤩
Riyakhan 94
Riyakhan 94 4 måneder siden
Which language is this?
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri 4 måneder siden
Suksese🇦🇱🇽🇰🇽🇰🥂👍👍
Toni Queitoro
Toni Queitoro 4 måneder siden
Trop moche le mec 😂😂😂
Dielli03
Dielli03 5 måneder siden
Q
Skillaone 97
Skillaone 97 5 måneder siden
30 Dhjetor 2020 like kush e ngjoj ne 2020
xemla_ote_jam0
xemla_ote_jam0 5 måneder siden
Me ty jeten kam planifiku. Love music
xemla_ote_jam0
xemla_ote_jam0 5 måneder siden
Wow beautiful song.
DIKS OFFICIAL
DIKS OFFICIAL 5 måneder siden
You Tube E
You Tube E 6 måneder siden
Like dhe subscribe my channel nese e nin qket kang hala ne 2020 ❤️🇦🇱
Jasia Mazur Stadnik
Jasia Mazur Stadnik 6 måneder siden
Very good nice song 💕💕😊
Ani Saka
Ani Saka 6 måneder siden
kjo oshte kege super rrespekte enis bytyqi
Ervin D
Ervin D 6 måneder siden
2020 kush e degjon❤❤🥰
AM13 AM13
AM13 AM13 7 måneder siden
O te vdes un pet ty dhe per kengen tende ,super je pz. 😘😘👍
Xhoana Kuqja
Xhoana Kuqja 7 måneder siden
Super kenga ..bravo Enis je me i miri🤩🙌😍
Erti Erti
Erti Erti 7 måneder siden
♥️♥️ súper keng bravo
Juli Kanani
Juli Kanani 8 måneder siden
🥰🥰🥰🤗🤗
Jonida Sinaj
Jonida Sinaj 9 måneder siden
2020?❣️✨
Albana Krasniqi
Albana Krasniqi 9 måneder siden
Ol
Lela Ta
Lela Ta 10 måneder siden
😔
Leon Gashi
Leon Gashi 10 måneder siden
kush e bon like qit koment ishalla jet sa mat gjat dhe shnet
Greta Hoxha
Greta Hoxha 10 måneder siden
Super kenge
Gerti Demiri
Gerti Demiri 10 måneder siden
Bravo super ze
Milazim Kolica
Milazim Kolica 10 måneder siden
Enis am don
Lela Ta
Lela Ta 10 måneder siden
æ😔❤️
Milazim Kolica
Milazim Kolica 10 måneder siden
ich komme fon Österreich
Milazim Kolica
Milazim Kolica 10 måneder siden
Une jo schip tare
Milazim Kolica
Milazim Kolica 10 måneder siden
Schum kok e mir
Dilara Cakir
Dilara Cakir 11 måneder siden
❤😍
rinesa mm
rinesa mm 11 måneder siden
😍😍😍
Erjon Gashi
Erjon Gashi 11 måneder siden
hit hit igjithra kohav te presum me nje hit tjeter oh bukurosh
Rese Kaljo
Rese Kaljo År siden
🇨🇵🇨🇵🇨🇵🇨🇵
manta manta
manta manta År siden
👍💪🧿👍👍👍
ALBINA RAMADAN I
❤️❤️❤️❤️❤️Sa bukur 💓💋💕😙
Bekim Himaj
Bekim Himaj År siden
Mir shummm
Bekim Himaj
Bekim Himaj År siden
👍
Barbie jeon
Barbie jeon År siden
He looks like shia Labeouf
Mira Zharri
Mira Zharri År siden
Baravo
Landi Demiri
Landi Demiri År siden
i like this song . l love so much
Erisa Hajrulla
Erisa Hajrulla År siden
Nje kenge si kjo nk gjen kurre me pelqen shume Bravo enis nje nje talent i rralle
Natasha Tosku
Natasha Tosku År siden
Je I PA arrit shem
Rafael Ferenc
Rafael Ferenc År siden
Greate song Albanian guy
Tom Sawyeer
Tom Sawyeer År siden
O stello
adna
adna År siden
🤩
adna
adna År siden
😍
adna
adna År siden
😻
Nellie Kader
Nellie Kader År siden
Turkey ❤️❤️❤️❤️
ishalla te ndimojn kejt njerzit Nezirzanzii96
super kenge shum shum shum e miree veq vazhdo keshtu ENIS BYTYQI
Ola Xhoxhaj
Ola Xhoxhaj År siden
J'aimerais rejoindre ce dont je suis amoureux mais nous avons un amour impossible....Je t'aime mon lapin 😥😥❤😥❤😥❤😥❤😥🐇🐇🐇🐇🐇🐇🐇🐰🐰🐰🐰🐰
Manileka Manileka
Ka lezet enisi dhe zëri I tij je ma I miri se kret këngëtarët e tjer të puth nga larg
Qendresa Bajraktari
2020?🔥🔥❤️❤️
Katerina Cala
Katerina Cala År siden
Kengetari me zerin me te bukur 🤗🤗🤗🤗🤗
Esi Esi
Esi Esi År siden
Ti je marak
KAREN1220
KAREN1220 År siden
Much love from the United States keep the beautiful music coming handsome Enjoying all of your sounds. 🇺🇸
softiexblis
softiexblis År siden
Hi Daja une jam Anisa te te daja jem
Σακης Αρσενιου
Super keng😍😍😍😍😍😍
medusamichell
medusamichell År siden
Nice video,
Anila Murati
Anila Murati År siden
Sind hier auch Deutsche unterwegs 😂😂
Laura Palushi
Laura Palushi År siden
Parissss🤩🥰❤❤❤
Kledi Arapi
Kledi Arapi År siden
Enis Yll Bote dhe kenget I ka shume te bukura ...Ky njeri eshte shume pozitiv me pelqen shume
Migena Panariti
Migena Panariti År siden
Po ti po te kishe merak e spysje more djal po nuk dilni dot nga racjoni
Klejdi Jam
Klejdi Jam År siden
🔝🔝🔝
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi År siden
Shum bukur
Nicole Ratajczak
😍😍
Elena Shahini
Elena Shahini År siden
Te adhurojjjjjjjjjjjjjjjjj 👑💖shum bukur te uroj suksese edhe vazhdo se ke nje ze shum te vecant vertet i ke te gjitha vazhdo te lutem se je nje kengetar i pa pare bravooooooo👑🥰❤️te dua enis 🥰🥰🥰🥰🥰
First Chanel
First Chanel År siden
Replay shum here super kenge 😍👏👏👏👏👏
nina zemr
nina zemr År siden
Sa bukr 🌌🌌✨✨🇦🇱
Krena Naser
Krena Naser År siden
Super.Ke nje ze te vecante!😃😊
Kastriot Gashi
Kastriot Gashi År siden
Hello from Pakistan .all Kosovo/ Albanian are great Hajgare se prej Mikushnices jam
Neste
Enis Bytyqi - Mall
3:48
Ganger 7 mill
Enis Bytyqi - Sikur ajo
3:39
Enis Bytyqi - Jerem
3:23
Ganger 3 mill
Capital T - Akull
3:09
Ganger 25 mill