Mørk

Sparksi - Buzet me ishin thare (prod. by Rzon) 

Abonner
Ganger 6 mill
97% 25 000 554

Find Sparksi on Instagram: Sparksii

Stream or Download "Buzet me ishin thare" 👉 avd-digital.lnk.to/buzetmeish...

Text: Sparksi
Musik \u0026 Produktion: Rzon
Video \u0026 Kamera: Sekuencesparksi, sparksi buzet me ishin thare, sparksi buzet

Publisert

 

11. jan.. 2020

Del:

Del:

Nedlasting:

Lasting.....

Legg til i:

Min spilleliste
Se senere
Kommentarer 0   
Erza Murseli
Erza Murseli 20 dager siden
Bravo eki knaaq
Nina Kalluci
Nina Kalluci Måned siden
👏👏👏👏💖
Dorina Dorina
Dorina Dorina Måned siden
super kg
SanDro 25
SanDro 25 Måned siden
Jaaa bro brutal 🔝🔝🔝
Besim Elshani
Besim Elshani 2 måneder siden
🤩😍
v D
v D 2 måneder siden
Non stop edegjoj💋😘🙏👏
Teresa Dobos
Teresa Dobos 3 måneder siden
🖤🖤🖤
Jano Kapurani
Jano Kapurani 3 måneder siden
Hej ti qe shikon po bere like TE RUJT ALLAHU
Fabianna Zürcher
Fabianna Zürcher 4 måneder siden
Voll geiles Lied! bekomme nicht genug davon ......
A A
A A 4 måneder siden
Ku eshte ky vendi qe eshte xhiruar videoklipi? 😍
A A
A A 4 måneder siden
@Fabianna Zürcher thank u :)
Fabianna Zürcher
Fabianna Zürcher 4 måneder siden
Bogë, Rugovë, Kosovë. It's the place I guess!
nicky 641
nicky 641 4 måneder siden
Shume bukur
🥰Sarah
🥰Sarah 5 måneder siden
Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty Ti u bone hit en jeten tem Ty t'kom dasht sa jeten tem Ama ti dole problem, ti dole problem E si plumi po m'dhemb, hej ej ej ej Ka me t'vra ty loti jem, hej ej ej ej Hajde ti tash ti meno qe t'kom harru Po une ty t'du hala Shume fjale mbeten pa u thonë Amo baby unë ty s'kom me ti thonë Se se se sa ka vajtu, sa ka vajtu Se kjo zemër ka vajtu prej se je shku Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty A e mban mend mend? A e mban mend mend? Pervec teje ne boten tem nuk ka pas sen sen A e mban mend mend? A e mban mend mend? Do kam vujt e kam cujt prej zemres tem Ti ma jolie, ma jolie, shumë kam ndi për ty Ma jolie, ma jolie, a je ti tu m'ni? Ma jolie, ma jolie, shumë kam pi per ty Me raki me raki veten sun pe ngi Se sa ka vajtu, sa ka vajtu Se kjo zemër ka vajtu prej se je shku Ike edhe m'le Sytë mo nuk ti pashë Sytë mo nuk ti pashë Se ti ike edhe m'le Sytë mo nuk ti pashë Sytë mo nuk ti pashë Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty Like ♥️
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 5 måneder siden
Aaa sa te kam dasht un ty 😔😔😔
ju a
ju a 5 måneder siden
Memories...♥️🎶
Ylluesaio 11
Ylluesaio 11 6 måneder siden
ERANDA LIBOHOVA-Buzet me ishin thar 💗
Arilda Dauti
Arilda Dauti 6 måneder siden
Oh sa te kam dasht ty...🤎
maradimona berati
maradimona berati 6 måneder siden
❤🔥🔥
Luka
Luka 6 måneder siden
Versioni origjinal>>>>
Lara Da Silva
Lara Da Silva 6 måneder siden
❤️
Katina Kuçi
Katina Kuçi 7 måneder siden
😢😢😢😢 per zemrat e thyera 💖💖💖
Rolandi Shullazi
Rolandi Shullazi 7 måneder siden
Remake libohoba 👌
Francesca Brandel
Francesca Brandel 7 måneder siden
This song is very beautiful!!!!
Cun Tirone
Cun Tirone 7 måneder siden
Futi nje buzkuq te leht plak se te njomet buza vet ! Mos prit me ta njom kjo zorraxhija 😄
Meral Aslan
Meral Aslan 8 måneder siden
Best One😎😎😎❤
Black Panther Beats
Black Panther Beats 8 måneder siden
dopee
Gezim murati
Gezim murati 9 måneder siden
@@@@@%%%
Natalia Malushi
Natalia Malushi 9 måneder siden
Je kengetar i shkelqyer Sparksi ❤😍 Ama dhe shqiperia ka super Artiste njera nga ato eshte Eranda Libohova joneeee 💪🔥🔥🔥🔥🔥🔥👑🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Drion YT
Drion YT 9 måneder siden
Oh sa te kom dashur dhe te dua ala.ndjenjjjtj
Name Name
Name Name 9 måneder siden
Kenge super kenge
Arber Demolli
Arber Demolli 10 måneder siden
mazhuni mazhuni
Arber Demolli
Arber Demolli 10 måneder siden
shum po mundohen
Arber Demolli
Arber Demolli 10 måneder siden
a eshte qiky ardian bujupi
RED Sul
RED Sul 10 måneder siden
PERFECCCCTTTT!!!!! -_-
LOVE ALB
LOVE ALB 10 måneder siden
Shum po e ngjoj sa ja shkarkova baterin telefonit 12.8.2020.
Dani L
Dani L 10 måneder siden
Where has been the video taken? Greatings from Romania 🇷🇴🇷🇴🇷🇴❤❤
C Evans
C Evans 9 måneder siden
Kosovo!
Dj Limani
Dj Limani 11 måneder siden
👍👍👍👏👏👏🔥🔥🔥
BangFanGirl TV
BangFanGirl TV 11 måneder siden
O ti sparksi mos nxjerr kshu kengesh se do me vdese shoqja nga kto e shkru kengen tende or e minut ne wcp😂🤘tlt shum tashi do vdesin gocat nga kto keng ✋😭😔😂😂😂😂😂💖💛❣💜
ECO Alpha
ECO Alpha 11 måneder siden
As kredite ske dhon leje mo ca konge
Eleni Marava
Eleni Marava 11 måneder siden
Shume e bukur kjo muzike te vafte mbare ne vidjoklipet e tjera
Adelina__ Aa
Adelina__ Aa 11 måneder siden
[Teksti i "Buzet me ishin thare"] [Chorus: Eranda Libohova, Sparksi] Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty (Yeah yeah) [Verse 1: Sparksi] Ti u bone hit en jeten tem Ty t'kom dasht sa jeten tem Ama ti dole problem, ti dole problem E si plumi po m'dhemb hej ej ej Ka me t'vra ty loti jem hej ej ej Hajde ti tash ti meno qe t'kom harru Po une ty t'du hala Shume fjale mbeten pa u thonë Amo baby une ty s'kom me ti thonë Se se se sa ka vajtu, sa ka vajtu Se kjo zemer ka vajtu prej se je shku [Chorus: Eranda Libohova] Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty[Verse 2: Sparksi] A e mban mend mend? A e mban mend mend? Pervec teje ne boten tem nuk ka pas sen sen A e mban mend mend? A e mban mend mend? Do kam vujt e kam cujt prej zemres tem Ti ma jolie, ma jolie, shumë kam ndi për ty Ma jolie, ma jolie, a je ti tu m'ni? Ma jolie, ma jolie, shumë kam pi per ty Me raki me raki veten sun pe ngi Se sa ka vajtu, sa ka vajtu Se kjo zemër ka vajtu prej se je shku [Bridge: Sparksi] Ike edhe m'le Sytë mo nuk ti pashë Sytë mo nuk ti pashë Se ti ike edhe m'le Sytë mo nuk ti pashë Sytë mo nuk ti pashë [Chorus: Eranda Libohova] Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty Ika dhe të lashë unë, sytë më nuk ti pashë Oh sa të kam dasht, oh sa të kam dashur ty
Gafurr Ramadani
Gafurr Ramadani 11 måneder siden
Nnnnn😟💋💔🤗😐😐🙃😐💔💔💔😶💋😐💔💔😣💔💔🤗💔💔🙃🤨💋🤨💖😐🤔💔💔😐😀💖😐😀💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💋🤔💋💋💋💋🤔🤔
semi nona
semi nona 11 måneder siden
LIKE KUSH E DEGJON KET KENG EDHE NE 2020
Ramiz Gerdani
Ramiz Gerdani 11 måneder siden
Bukur Shum Me preku shum Kjo kenge
hello people
hello people 11 måneder siden
E ka prish kengen e erandes.
Peaky Blinder M
Peaky Blinder M År siden
Shum e bukur 🤩🤩🤩
Albana Bogdani
Albana Bogdani År siden
Esht kaq e bukur nuk di ca te them ❤😍👑🔥🔥
Albana Bogdani
Albana Bogdani År siden
😍😍👌👌👏🔥
Andi.Sh2
Andi.Sh2 År siden
super kenge
afrim Sylaj
afrim Sylaj År siden
Hit hit hit hit hit bravo ky zoni yt engjellor
maroje kralj
maroje kralj År siden
greetings from 🇭🇷🇦🇱
Miranda Rama
Miranda Rama År siden
Der Refrain ist von SEYO
Verliebt.in. Yeshua
😢💛
Dafina M
Dafina M År siden
😍💫
laura gj.
laura gj. År siden
A jam e vetmja qe e degjoj 'non stop '?
Edanur Bildik
Edanur Bildik År siden
Bir şarkıyı o dinliyor diye dinlemek ...🇹🇷🇦🇱💙
A G
A G År siden
Ku jane credits e Eranda Libohovës?
Leon Jones
Leon Jones År siden
Kenge e mire me videoklip te bukur
Eli Lika
Eli Lika År siden
Pse po me ngjan me eranda libohoven 🤔
Dritan Qosja
Dritan Qosja År siden
Zeri i Erandes eshte ne refren
kamer koloshi
kamer koloshi År siden
Bravo
Léo Aida
Léo Aida År siden
👏👏💕💐🌹o sa te kam dasht un ti 🥰😘
Βαλεντίνα Καφετζί
Xhensino❤️🥰
agustin m98
agustin m98 År siden
shko nkar mo si ke dhan credits eranda libohoves
etleva London
etleva London År siden
super kenge💎e degjoj shuem here well done Sparksi nga Eva London
Eriselda Karriqi
👌👏
Labinora Krasniqi
U Sa te kom dasht Un ty
Edo Edo
Edo Edo År siden
EE ika e të lash syt stipash
Tünde Birinyi
Tünde Birinyi År siden
nagyon szep zene kosovo from hungaria
Asman Likaj
Asman Likaj 6 måneder siden
Köszönöm szepen
ALINA ANA.MARIA
ALINA ANA.MARIA År siden
😊👍🇦🇱🇷🇴
Ornela Bushi
Ornela Bushi År siden
👌👏👏👏
Bilal Elezaj
Bilal Elezaj År siden
👍👍
EJA TE KENAQENI ME NE
Dhe me thane se duhet te marrim leje tani po te marr leje a mund te mos mi mbyllni dot videot a mire u kuptuam
buzeqesh me ne
buzeqesh me ne År siden
Pershendetje dua ta di pse mi mbyllni vidjot qe hedh ne youtube une dua thjeshte qe te hedh vidjo per kengetaret shqiptare. Me kan thene qe duhet te te marr leje atehere po ju marr mund tani te mos te mi mbyllni me vidjot
EJA TE KENAQENI ME NE
Pershendetje dua te di pse na i mbyll kanalet tona ti?une dua thjesht te hedh vidio per kengetaret shqiptare
Asteri Vreto
Asteri Vreto År siden
bravo ..kenge hit 2020
irisa hyseni
irisa hyseni År siden
😍 me pelqen shume
Artiola Saiti B B
Super kenge o sparksi
Teuta Topalli
Teuta Topalli År siden
Amin
bordof milani
bordof milani År siden
Jam kurioz te di nese i kane marre leje Erandes kta per kte kenge?
flora gjokaj
flora gjokaj År siden
Hit 2020 💖❤️
Radu Marian
Radu Marian År siden
HIT !!!!👌👌👌
Gocetirone
Gocetirone År siden
❤❤❤
Kosova Kosova
Kosova Kosova År siden
Big G - I dehur,,Ja vlen me e ndegju nder rap artisti i pare në kosov ..🇽🇰.. nosections.info/green/zWmZamN6eJuw250/video.html
Albanian orthodox
Ky e shkaterroi kengen
Manu Manu
Manu Manu År siden
Sparksi flokt ma te bukra ne estrade hahaha 😍😍😍
Giuseppe la torre
whats the name of the female singer anyone?
Dritan Qosja
Dritan Qosja År siden
Search original song Eranda Libohova - Buzet me ishin thare
Keti Hoxha
Keti Hoxha År siden
Eranda Libohova The best 🔝
asd asd
asd asd År siden
eranda
Sumeyaa Gash
Sumeyaa Gash År siden
eranda libohova
- Musik -
- Musik - År siden
ahhh sa e bukur ❤
Haleigh Annika
Haleigh Annika År siden
Albanian music is literally one of the best in the world
࿙᳤⦓ᙞєčkiI⦔᳣࿚
Serbiaaaaaa is best 🇷🇸
Vlora Kelmendi
Vlora Kelmendi 9 måneder siden
Thank you x
Nimete96
Nimete96 År siden
thank you 😊
justin bieber fan account
😍😍😍
Andrea22
Andrea22 År siden
shume teshat e forta ky djali 😂
Nina
Nina År siden
kur e ki lekin qishtu 😂😭
Tianna Keagan
Tianna Keagan År siden
🔥🔥🔥🔥🔥
prince
prince År siden
hej unikatili o baba :)
Dollie Furniss
Dollie Furniss År siden
much respect for albania people
Edina Williams
Edina Williams År siden
lyrical son ft sparksi?????????
Maynard Delvecchio
I don't understand anything but this is really good haha
nela nela
nela nela År siden
eranda te dua 💖💖💖💖💖💖💖
Tayler Richard
Tayler Richard År siden
Albania language is beautiful
TrimmiKing
TrimmiKing År siden
Per 1 muj, 2 milion 🔥🔥🔥
Dittizz
Dittizz År siden
TrimmiKing vjen mozziku per 1 dit 3 milion 😂
Penguin
Penguin År siden
ma boni like edhe mu se spo rrihet diqka
Derek Sawyer
Derek Sawyer År siden
i love this song 🤘
Endriti driti riti iti
qysh po doket ky vit ka me kon i sparksit edhe capital t
Yllka H
Yllka H År siden
edhe i Mozzik
Neste
Playtime
5:35
Ganger 1,7 mill
Buzet Me Jane Thare
5:01
JONY - Love your voice
2:31
Playtime
5:35
Ganger 1,7 mill
Playtime
5:35
Ganger 1,7 mill