Mørk

Lindon Berisha - Merri krejt 

Abonner
Ganger 730 k
99% 67 000 156

AVD Digital - smarturl.it/AVDdigital

Music produced by: Darko Dimitrov
Lyrics: Lindon
Video by: BMA Brothers
Directed by: Mert Arsllani
Special thanks to: Mr.Rex Fashion

© \u0026 ℗ REONE \u0026 AVD Digital. All Rights Reserved.

Publisert

 

12. nov.. 2017

Del:

Del:

Nedlasting:

Lasting.....

Legg til i:

Min spilleliste
Se senere
Kommentarer 0   
Xheni Ziu
Xheni Ziu År siden
Jiii
Marie Kamberaj
Marie Kamberaj År siden
😭❤
Bile Berbatovci
Bile Berbatovci År siden
2020???
Doruntina krasniqi
❤👂❤
Sirena Ceco
Sirena Ceco 2 år siden
Why aren't 20 mil views?! So talented!
Gashi Ba
Gashi Ba 2 år siden
omg sa pak klikime 😰 e qfar muzike
Remzi Ramadanii
Remzi Ramadanii 2 år siden
shum e Mir vec vazhdooo. brawwoooo
A Samhodaj
A Samhodaj 2 år siden
Super za suksese
Klaudia Levis
Klaudia Levis 2 år siden
Urime dhe shume suksese ketij talenti, nese mundet dikush t'me thote nese ky kengetar" esht djali i te madhit Agron Berisha,,,,,,,?
Beni Tair
Beni Tair 2 år siden
Un kam qen l8ve kur e e boni ket video dhe shum sympatique esht super video
ilirjanadili
ilirjanadili 2 år siden
😄😄😁🙂👍
Razie Dani
Razie Dani 3 år siden
Shum e bkr 😍😍😍
Elmaze Berisha
Elmaze Berisha 3 år siden
Superr
Suuela Gashii
Suuela Gashii 3 år siden
Number one je veq vazhdo bravo shum shum shum mir ♥♡♥♡♥♡♥♡
Emanuel Tanushi
Emanuel Tanushi 3 år siden
brravo lindon
Emanuel Tanushi
Emanuel Tanushi 3 år siden
te betohem ne zot muzika ma e bukur qe kam ni per vitin 2018 ne tana muziket ne ter globin
Argjend Lamallari
Argjend Lamallari 3 år siden
Mmmmmmmmmm☺
Kokah h
Kokah h 3 år siden
❤❤❤
equ SQUIFFY
equ SQUIFFY 3 år siden
Wow spo di qysh me pershkru keng prefekte brww😍😍😍!!!suksese lindon
Hellbanianz o‘G
Hellbanianz o‘G 3 år siden
Ky edhe majku bashkpunim i fortt
ideal s
ideal s 3 år siden
👍👍👌
Bleron Fazliu
Bleron Fazliu 3 år siden
💎💎👍👍👍👍👏👏👌👌👌
enisa shahini
enisa shahini 3 år siden
Güzel👏
Fatime Fazli
Fatime Fazli 3 år siden
Mbreslense dhe e bukur 👍👍
dashnia al
dashnia al 3 år siden
Super keng
Escobar Demasa
Escobar Demasa 3 år siden
Greting from Spain😻
BesarT Zeqir1
BesarT Zeqir1 3 år siden
Je msu ti veq me rrejt um kalli ropt
Muddi *
Muddi * 3 år siden
Projekt e jo hajgare ! Artist i kompletum !
Leon Leku
Leon Leku 3 år siden
Road to 1 million
Romina **
Romina ** 3 år siden
😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻
Shkoder Albania
Shkoder Albania 3 år siden
by shkodra like 😉😉😉
fortnite. battle_passs
EJ TI AVD Digital qa kari po ma fshin videon mos mshti se krejt channelin ta fshij majmun
Arsen Lika
Arsen Lika 3 år siden
✌👍🎧👑
Zekirja Idrizi
Zekirja Idrizi 3 år siden
👍 Like pa e ndëgjue ✋
Taulant Neziri
Taulant Neziri 3 år siden
Gokhan Turkmen - Istanbol son , ja ka vjedh spotin identik ky klloshar i karit he ja qifsha kejt at fis motren n lule tpidhit ja qifsha qe ska dit as me kopju plus kangen shum palidhje
Karima Zaoui
Karima Zaoui 3 år siden
What's that mean?
Universal Page
Universal Page 3 år siden
Ja qr çfare super kenge 300k views
elida krasniqi
elida krasniqi 3 år siden
Melodija -> Shume e mir edhe fantazi me knu a?
ALPACINN0 01
ALPACINN0 01 3 år siden
Kongtari ma i nenvlersumi ne shqiptari 😐 keep it up lindon bravo 👌👏👏👏
Egzon R.
Egzon R. 3 år siden
🔥🔥🔥
3 star
3 star 3 år siden
Lindon krejt pa lidhje ncncn 👎 me vjen keq po shko e ban qiqin 😉
il haSs
il haSs 3 år siden
Bravooo Lindon
Milly Raci
Milly Raci 3 år siden
Complimenti..... Shum keng e bukur edhe vokali asht ne nivel.... Bravo bravo
Shyretee Mustafa
Shyretee Mustafa 3 år siden
😍😍😍😍😍😍😍😍👅
Vesa Koci
Vesa Koci 3 år siden
😍😍😍😍😍
Losi Abazi
Losi Abazi 3 år siden
Nice
Sejfullai Bashkim
Sejfullai Bashkim 3 år siden
Me biciglen pak problem... se kenga top :D
Rinor Hoxhaj
Rinor Hoxhaj 3 år siden
Um kalli Diqka specialee 🔥🔥❤❤
Fatime Pakashtica
Fatime Pakashtica 3 år siden
Muzika shumm e mir bravooo🙈
Meriton Temaj
Meriton Temaj 3 år siden
Bravoo
Mozzik Topic
Mozzik Topic 3 år siden
Ti hajde merri krejt ,masi nuk je tu nejt ,Ti e perdore keq kit djalin e sinqert. Je msu ti veq me rrejt, me mu nuk je e njejt, se ti e theve kit zemer t‘shkret............
Ariontinna Zaka
Ariontinna Zaka 3 år siden
Bravoo shum perfect kong☆
Barije Qovanaj
Barije Qovanaj 3 år siden
👏😍
Liridona Mehmeti
Liridona Mehmeti 3 år siden
Great song 😍
The DABF
The DABF 3 år siden
The besttttt songggg💎🌸
tina kastrati
tina kastrati 3 år siden
wow lindon ke bere boom me kete kenge bravo .. deri me tani asnje kenge nuk me hyri ne zemer kac shpejt si kjo
Berat Maliqi
Berat Maliqi 3 år siden
Kush eshte SHQIPETAR LIKEEEE !!
GC Daffina
GC Daffina 3 år siden
Beautiful song 🎶
Zana Dauti
Zana Dauti 3 år siden
Ky cun qe kur e kam degjuar heren e pare kam kuptuar se ka talent ..do arrije shume ne te ardhme.
Natyra Qovanaj
Natyra Qovanaj 3 år siden
Like e ki per qit kong kaq tbukur 👌🖒🖒
Big P
Big P 3 år siden
But baby now you are to late 🖕🏼👋🏻
pederi nuhi bytyci rtk
Shum palidhjee
__butrinti_official__
Uouuuuu nje zë fantastik😘😘😘😍😍😍😍😍😍,,,bravo ke godit fort
Tea Tea
Tea Tea 3 år siden
Super kengeeeee New Hit Bravoo Lindon 👏👏👏
E R J v N
E R J v N 3 år siden
Like nese osht najkush si un singel edhe pe ndjen 😹😹💯
Elife M
Elife M 3 år siden
shume kenge e bukur,shum ritmike
B Morina
B Morina 3 år siden
😍😍
Anita Ransi
Anita Ransi 3 år siden
Super kong po spo muj me gjet stream🤔
Anxhela Meta
Anxhela Meta 3 år siden
kete kenge e pelqejne vtm ato qe kane nje shije te holle dhe nje vesh mjaft te mire muzikor🙄😏🙌.
Fitore 99
Fitore 99 3 år siden
Hahahahahah
Arsen
Arsen 3 år siden
fiks zemer ;)
Fiton Dalipi
Fiton Dalipi 3 år siden
Edhe ata qe jon bom synet
Naim Arifaj
Naim Arifaj 3 år siden
Sapo deshta me shenu nje koment te tille, ma paske lexuar mendjen :) Ma thej kjo keng....
Arben Mustafa
Arben Mustafa 3 år siden
dhe qka esht interesant mka pelqy shumm muzika
Y K
Y K 3 år siden
Brravo man shum mir e paske bo original talent evropian dukesh
Curious Channel
Curious Channel 3 år siden
Unik n stil t vetin
Endrit Bytyqi
Endrit Bytyqi 3 år siden
Le ti merr krejtttt 😓😓
NADRAD NAMAR
NADRAD NAMAR 3 år siden
Ktu bojn LIKE veq ata t`SHKUPIT (Y)
Besart Qorri
Besart Qorri 3 år siden
Mut e paske bo NEJAA :)
Hamzo Baba
Hamzo Baba 3 år siden
shum muzik e mrekullushme
zemrushi17
zemrushi17 3 år siden
Besart Qorri po leshin mut, bane ti nje hit si ky e tkshyrmi tani. Kenga esht hit.
Sabir Kastrati
Sabir Kastrati 3 år siden
We don't ride no more I gonna ride so low low low ... 👏👏👏💣
Loredona _
Loredona _ 3 år siden
nosections.info/green/woGoipyse2h5nbI/video.html
Flora
Flora 3 år siden
Njani pi mat miret, like it.!! 🔂
Sara Sara
Sara Sara 3 år siden
Pa e ngu I dhash like ❤❤💜💜💜💜💜💜💜💜❤❤❤❤❤❤
West Part
West Part 3 år siden
Bravo bre, Albanskava scena e momentalno br 1 vo Evropa,alal Lindon B-)
sahab ture official
On Top kenga,shikojeni gjithashtu disa kenge ne kanalin tim te cilat jane hite por te sjellura ne versione ndryshe sa i perket dizajnimit te klipit,shpresoj te iu pelqejne 😍😘😙
Unita Memedi
Unita Memedi 3 år siden
Yasss👍
nita lola dashni
nita lola dashni 3 år siden
Shum bukur veq vazhdo king Je aa
roberto rroshtaj
roberto rroshtaj 3 år siden
gökhan türkmen-sen istambul'sun eshe totalisht e bazuar ne kete keng
Elvis B
Elvis B 3 år siden
Un se di kush ju lyp mendim vlla....
Nevila Nevila
Nevila Nevila 3 år siden
Klipi po. Kurse kengen ia ka kopju Shkurte Gashi
Kenny Berisha
Kenny Berisha 3 år siden
E lopa e kres thuj klip jo keng....
Big P
Big P 3 år siden
roberto rroshtaj we don’t give a fuck ku eshte bazuar perderisa ka talent edhe ben muzik te bukur
J I R
J I R 3 år siden
roberto rroshtaj absolutisht spaske lidhje me kry. As melodija, as aranzhimi nuk jan as te ngjashme se per te njejta mos te folim. Klipi pse te dyt jan ne biciklet se perndryshe ska lidhje. Para se me komentu e akuzu, mesoni faktet!
Teddy_Sauce_34
Teddy_Sauce_34 3 år siden
Boma like nese jeni musliman
Liinda AL
Liinda AL 3 år siden
mos perzini fej nksi sene o tpa shkoll
Egzon Shehu
Egzon Shehu 3 år siden
MoneyG ti qifsha krejt ata qet vin me ba bajram edhe ramazan fmijaq i karit
Y K
Y K 3 år siden
MoneyG qa asht ky koment palidhje qa ko tebej me fektu more per kend asht muhabeti ktu per talent jo per fen tende
Egzon Krasniqi
Egzon Krasniqi 3 år siden
MoneyG qka po ma fshin komentin a tpreki komenti jem a
Herolinda
Herolinda 3 år siden
MoneyG pse me llajka marohet xhamia a ?
iseini ha
iseini ha 3 år siden
🔥🌹😍
Enit Zeka
Enit Zeka 3 år siden
Like nese te pelqen ky kengtar 👍👑
Kenny Berisha
Kenny Berisha 3 år siden
Wooww e ki djeg 😍
Arta Arta
Arta Arta 3 år siden
👌👏
REAN NE PRO
REAN NE PRO 3 år siden
nosections.info/green/woGoipyse2h5nbI/video.html
Boi 8BP
Boi 8BP 3 år siden
REAN NE PRO edhe stilin e flokve i ka vjedh 😂😂
jungkooks wife
jungkooks wife 3 år siden
Shum bukur ❤❤
Bujar Hulaj
Bujar Hulaj 3 år siden
Agnesa Esati
Gagimi Vlog
Gagimi Vlog 3 år siden
BIG LIKE PER TY LINDON HALLALL GREAT SONG GRETA LYRICS
Besarti
Besarti 3 år siden
Nji keng teper e mira 😻😻😽😽
FidaimRrustolli
FidaimRrustolli 3 år siden
Like ende pa e ndegjuar i dhash
Egzon Krasniqi
Egzon Krasniqi 3 år siden
Jeni tuj hy gjynah te allahu besomni. Zoti ju udhezoft
Rufat Halili
Rufat Halili 3 år siden
Kenga e par qe e kendu perfekt dhe pa lavire n spot ksht duhet shpresoj t vazhdosh kshtu edhe n kengt n vazhdim suksese ♥♥
Andina Smajli
Andina Smajli 3 år siden
😕
Captain Gangplank
Captain Gangplank 3 år siden
Shum keng e qellume
Denada Deni
Denada Deni 3 år siden
Shuum keng e bukur Bravo lindon 😍😘
Neste
Merri Krejt
3:18
Ganger 457 k
Butrint Imeri - Xhanem
2:44