Mørk

BUTRINT IMERI x ERMAL FEJZULLAHU - PËR NJË DASHURI 

Abonner
Ganger 16 mill
70% 85 000 36 000

Stream or Download now
👉 avd.lnk.to/PerNjeDashuri

Music produced by RZON
Written by Avni Qahili
Directed by Valon Aziri
Published by AVD Digital
Executive Producer: '96

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

96 on Instagram: 96mgmt
Butrint on Instagram: Butrint_Official
Ermal on Instagram: Ermal.Fejzullahu

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 '96. All Rights Reserved.

Del:

Del:

Nedlasting:

Lasting.....

Legg til i:

Min spilleliste
Se senere
Kommentarer 0   
Angjelo Daja
Angjelo Daja 16 timer siden
👏👏👏👏
show Tirona
show Tirona 9 dager siden
Vllai jon KOSOVAR
You Tube E
You Tube E 12 dager siden
Huh still listening to this song 🎧 on 2021
silv h
silv h 14 dager siden
1:18 💕
Jennifer Vasaj
Jennifer Vasaj 19 dager siden
O mar butrindi sa i mir je mot shpirt
Elonisa Morina
Elonisa Morina 20 dager siden
😘😘😙😙
Albiana Mazreku
Albiana Mazreku 23 dager siden
Shum mirë e kan bo😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Rexhina Shehu
Rexhina Shehu 24 dager siden
Lesht e currës. Eshte me e bukur ajo origjinalja❤❤❤❤❤❤❤❤💥💥💥👏👏👌👌
Butrint_paula Imeri
Butrint_paula Imeri Måned siden
O shpirt 😍🥺🥺🥺❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥵🥵🥵🤤🤤🤤
Orges Sylejmani
Orges Sylejmani Måned siden
Shumë e bukër
Rona Fazlii
Rona Fazlii Måned siden
Te dua
Eda Sadikllari
Eda Sadikllari Måned siden
Ermali je Artist 👏👏👏👏👏
Zyla Mehmeti
Zyla Mehmeti Måned siden
Pooo
loxing kit
loxing kit Måned siden
kenga e 2005 tani i 2020❤💪
Mr SCORPIØN
Mr SCORPIØN Måned siden
Po
Festina Dragobuzhda
Festina Dragobuzhda Måned siden
Çhoh
georgia piwi
georgia piwi Måned siden
Someone the lyrics please!
LS. Production
LS. Production Måned siden
Pooo
Myrt Temaj
Myrt Temaj Måned siden
O je ma I miri ne bot
Marsy M
Marsy M Måned siden
Keq mvjen por versioni i kohes time esht yll.. i kenduar me emocion.
Greta Stafa
Greta Stafa 2 måneder siden
🥰🥰 zemer eshte
Mili Hoti
Mili Hoti 2 måneder siden
Sa me mungon shqiperia ju pershendes nga Germania🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪
Butrint Kuvi
Butrint Kuvi 2 måneder siden
Po e dexhojm
Lili Adem
Lili Adem 2 måneder siden
zhivo for zhivaaa
Travel Drone
Travel Drone 2 måneder siden
We love albanian people!❤️🇧🇦
Blue Monster
Blue Monster 2 måneder siden
Sa Me Pelqen Kjo Keng!!!🇦🇱❤️🦅🙏🏻💯
Amelja Hurdha
Amelja Hurdha 2 måneder siden
Cani më i mrekullueshëm në botë😚😙😗🥰😍🤩♥️❤️🌹
尺ㄖᐯ乇几卂 ༆
尺ㄖᐯ乇几卂 ༆ 2 måneder siden
Von o tash me kthy ça pate 💎 Zemra akull s'don ma falje falje...📍
Tatjana Zeneli
Tatjana Zeneli 2 måneder siden
Nje kenge emrekullushme te dy kengetaret jane dy djem te mrekullushem dhe kengetare te mire suksese
daniel laci
daniel laci 2 måneder siden
na cau karin
Silva Hyka
Silva Hyka 2 måneder siden
2021🤚💕
begjet berisha01
begjet berisha01 2 måneder siden
Respekt ermal edhe per ty kjo keng ka vler shummmm
Floriana Hoxha
Floriana Hoxha 2 måneder siden
A e degjoni ende ne 2021😍😍
Luljeta Mazhi
Luljeta Mazhi 4 dager siden
po
Mevlude Metushi
Mevlude Metushi 5 dager siden
Pooooo
Amaljado Rexhepi
Amaljado Rexhepi 6 dager siden
@rejhan ko
Amaljado Rexhepi
Amaljado Rexhepi 6 dager siden
@DEMIR NIVICA. p
AMARDA BUTRINT
AMARDA BUTRINT 6 dager siden
Poooooooooooooo
Fatmire Shabani
Fatmire Shabani 2 måneder siden
🤗
ERALDI MUSIC
ERALDI MUSIC 2 måneder siden
Hey kush eshte ne 2021
stacy del rose
stacy del rose 3 måneder siden
O ALLAH SPO.MUJ MOOOOOOOO
bybutrinti
bybutrinti 3 måneder siden
15 milly❤🤤
bybutrinti
bybutrinti 3 måneder siden
❤❤❤
Xhulia Bogdani
Xhulia Bogdani 3 måneder siden
Super ❤️💞🌹🍾🥂🥂
Adelina kuqi
Adelina kuqi 3 måneder siden
🎵 Song I mirë 🔥🔥🔥🔥
Roland Lleshi
Roland Lleshi 3 måneder siden
Love this song!
jana emm
jana emm 3 måneder siden
Obsessed 😍
Ero Kakami
Ero Kakami 3 måneder siden
Super music 🎶 👌🎧🎵
Franceska Lulja
Franceska Lulja 3 måneder siden
Jam facnja jote më e madhe❤💖💖💖💖❤💖❤❤❤❤❤
Rifat Zulfaj
Rifat Zulfaj 3 måneder siden
7
Bashaalbion bashaalbio
Bashaalbion bashaalbio 3 måneder siden
2021 e degjoniii💥💥💥💥💥👋
bybutrinti
bybutrinti 3 måneder siden
❤🏹
Alma Fetahaj
Alma Fetahaj 3 måneder siden
like kush e ndegjon edhe ne 2021
bybutrinti
bybutrinti 3 måneder siden
ROMINA 12
ROMINA 12 3 måneder siden
1 year 🎉15Milly😎
Pubg Musaj
Pubg Musaj 3 måneder siden
Milly⚡😔😔⚡
Butriors
Butriors 3 måneder siden
1 year ago....
bybutrinti
bybutrinti 3 måneder siden
1 year ago "PER NJE DASHURI"👀🤤
Antigona Hashani
Antigona Hashani 2 måneder siden
@Servis Lac hshsbshs
Antigona Hashani
Antigona Hashani 2 måneder siden
@Servis Lac 00ejiasusy
Antigona Hashani
Antigona Hashani 2 måneder siden
@Servis Lac h
Servis Lac
Servis Lac 3 måneder siden
Hehehe 😝😛😛😢😲
Servis Lac
Servis Lac 3 måneder siden
😃😛
Adelina Kuqi
Adelina Kuqi 3 måneder siden
Music e Bukur👍🔥
Denis Spahiu
Denis Spahiu 3 måneder siden
Shum fort veq vazhdo Ma I forti je
POKERGAMBLER
POKERGAMBLER 4 måneder siden
Ничего не понял, ну норм
Elvison Kameri
Elvison Kameri 4 måneder siden
Kongt e vjetra i ki shum tmira , prej si ja nise mu shoqnu me repera tka hup inspirimi per muzik
floraa Marku
floraa Marku 4 måneder siden
💘🔐🔗
Theodhora Dhora
Theodhora Dhora 4 måneder siden
Shume e bukur si kenge
Uejda Ruspi
Uejda Ruspi 4 måneder siden
2021🥰💎
ela 15
ela 15 4 måneder siden
😍
Bledi Lamja
Bledi Lamja 4 måneder siden
Jam bledi nga tirona respekte jetoj ne Siena Italy kam Pak dit qe jam nda seksese
Saimir
Saimir 4 måneder siden
kjo eshte vec nje hije e kenges origjinale..
C Evans
C Evans 4 måneder siden
ERMALI ESHT SHPETIMI I GJDO KENGE!
Kosovare . Berisha
Kosovare . Berisha 4 måneder siden
ni miljon lajk subskrajb etj
WhiteOrBlack Diamonds
WhiteOrBlack Diamonds 4 måneder siden
2021🖤🍷
Adriana Mici
Adriana Mici 4 måneder siden
te mbush shpirtin kjo keng!! Super!!
Oksana Haydey
Oksana Haydey 5 måneder siden
❤❤
Argi Kids Channel
Argi Kids Channel 5 måneder siden
SUPER. MUND TE BEJME 1000 SUBSCRIBE EDHE NE FAQEN ME LOJRA TE ARGIT 5 VJEÇ? FLM
Lediona Lumi
Lediona Lumi 5 måneder siden
Bravoooooo!
Klea Sulaj
Klea Sulaj 5 måneder siden
2021 like
Pashke Gjinaj
Pashke Gjinaj 5 måneder siden
Kenge super.Butrint je njish
ROMINA 12
ROMINA 12 5 måneder siden
2021 😎
Kosovare Salihaj
Kosovare Salihaj 5 måneder siden
🔥🔥
Joana Velaj
Joana Velaj 5 måneder siden
👍👍
Its me
Its me 5 måneder siden
First for 2021😌🤟
Rosa Barreto
Rosa Barreto 5 måneder siden
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😘
Djellona Maloku
Djellona Maloku 5 måneder siden
👌❤❤
Samusnug GalaxyS3
Samusnug GalaxyS3 5 måneder siden
Bravo sa mirë kënduat l♥ve .Very nice good
Altin Senica
Altin Senica 5 måneder siden
Kengetari me e bukur
kashmir net
kashmir net 5 måneder siden
te dua JE ME I MIRI
Alkida Hajdini
Alkida Hajdini 5 måneder siden
Shum bukur 😍😍😍😍
Visa Cekaj
Visa Cekaj 5 måneder siden
Ti qe sot je me tjeterkend dhe shum embel ti buzeqesh per nje dashuri ❤
Zenel Pasho
Zenel Pasho 5 måneder siden
Butrint
Nelvina Hasbajrami
Nelvina Hasbajrami 5 måneder siden
0q9yy
JAHA Avdush
JAHA Avdush 5 måneder siden
Muzik shum emir valla kur po hi me vetur ne autoban deri ne skej
Fabio Nezha
Fabio Nezha 5 måneder siden
❤️
Fatmir Tabaki
Fatmir Tabaki 6 måneder siden
😘😘😘🥰🥰
Gentian Ismaili
Gentian Ismaili 6 måneder siden
This song what Ermal Fejzullahu for over 10 years ago, that’s also very good 😌
Mustafa Pashku
Mustafa Pashku 6 måneder siden
I mire eshte Ermali por Butrinti e ka ate dashni.
zeqie Zendeli
zeqie Zendeli 6 måneder siden
Bravo butrint ma I bukri ne bote 🤩🤩🤩
giba tv
giba tv 6 måneder siden
Apo tplas bashurija buntrit. Hahahahah
Adriel
Adriel 6 måneder siden
Vlla e kuptoj shum kyt kang. Kur te ndodh e kupton. 🥂
zeqie Zendeli
zeqie Zendeli 6 måneder siden
Pse me ben te vuaj dhe te shkrihem per nje dashuri butrint super yll 🎤🎤🎤🎤🎤
Shqipe Sinani
Shqipe Sinani 6 måneder siden
Love
Greta Stafa
Greta Stafa 6 måneder siden
✌🥰
KSK II NiitrozZ
KSK II NiitrozZ 6 måneder siden
Qr ca kenge
Dhurata Dora
Dhurata Dora 7 måneder siden
Per nje dashuri Butrinti:Pse me ben te vuaj un E te shkrihem per nje dashuri E t'lutem e t lutem per ty Pse me ben te me lot ne sy Ndonse lotet nuk i meritoj Kto nete te gjata si ti kaloj Refreni:Ti qe sot je me tjeter kend dhe shum embeltim Po i buzeqesh Gjersa un pas teje dua dhe s'dua te vdes Per nje dashuri Butrinti:A e harrove ti dashnin tash cdo nat mke bo me pi Ti laknove m pasuri ii Shum shpejt tjetrin ti e deshte Vone e ki tash ca pate Kjo zemer akull mo nuk droo Ermali:Netet e gjata tash ku mbeten Ndjenjat tone krejt u treten A ki mo dashni tash s'do du me dit Per ty s'du me ni ne jeten tem mo vend nuk ki Refreni:Ti qe sot je me tjeter kend dhe shum embeltim me buzeqesh ndersa un mas teje dua dhe s'dua t vdess per nje dashuri (x2) Like plz
Simona Luisi
Simona Luisi 7 måneder siden
LOVE 💋💋💋💋💋💖💖💖💖💖💖💖❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni 7 måneder siden
Jk
Mendis Prizreni
Mendis Prizreni 7 måneder siden
Ermrmal Vesorao Butirni Imemi Për nje dashri
Neste
Playtime
5:35
Ganger 1,7 mill
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Butrint Imeri - Xhanem
2:44
Butrint Imeri - Kush?
3:34
Ganger 24 mill
Butrint Imeri - M'ke rrejt
2:40
Playtime
5:35
Ganger 1,7 mill
Playtime
5:35
Ganger 1,7 mill