Mørk

Butrint Imeri ft. Nora Istrefi - Dy zemra 

Abonner
Ganger 16 mill
75% 103 000 33 000

Stream or Download „DY ZEMRA“ by BUTRINT IMERI ft. NORA ISTREFI here 🎧
lnk.to/DyZemraStores 🎧

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
Lyrics by Butrint Imeri, Gjiko
Video by CINEGR8

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

BUTRINT IMERI on Instagram: Butrint_Official
NORA ISTREFI on Instagram: NoraIstrefi
96 on Instagram: 96mgmt

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 '96. All Rights Reserved.

Del:

Del:

Nedlasting:

Lasting.....

Legg til i:

Min spilleliste
Se senere
Kommentarer 0   
AVD Digital
AVD Digital 9 måneder siden
Teksti: BUTRINT Ay ama ma beb, vec po du me t'vet A eshte e vertete u a a, qe ti e ki gjet, e nese e ki gjet une s'jom okY Mos um shaj, mos um shaj ti te njerzt Se ni dite nashta ti vjen apet Cka po pret? Ti cka po pret Mos rri vet REFRENI I kem nda dy zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati O zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati NORA Lirisht thirri tjerat, mu s'mi dite vlerat Dashnia jone fucked up Zemra nuk bon rrak tak tak nah na h Inatin inatin e ki t'madh babe Une e di qe me t’thirr t’vjen merzi Pa ty, pa ty, pa ty une nuk jom mir e Jo s'jom mire Jo nuk t’shaj, jo nuk t’shaj ty te njerzt Ti e din qe ata folin vet Ti e din qe hala une t'pres aaa.. REFRENI I kem nda dy zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati O zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati BUTRINT, NORA Ah qe s'jena na gjynah Moti jena nda Po une t'du hala REFRENI I kem nda dy zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati O zemra, zemra, zemra O zemra, zemra, zemra Tash i madh o shtrati po ma i madh inati
Anisa Balla
Anisa Balla 2 dager siden
Anisa ❤❤nora❤❤
Bajram Feruni
Bajram Feruni 19 dager siden
LOVE😍😍🥰🥰💖🧡💗💖💓💛💗🧡❤💗💟💟💜💟💜💙💛❤❤🧡💓💙🤎❣💘💔🖤🖤👍🙏👨‍👦‍👦🎁🎆🎇✨
Ada Likaj
Ada Likaj 22 dager siden
Super
Ada Likaj
Ada Likaj 22 dager siden
Supet
Vanesa krasniqi
Vanesa krasniqi Måned siden
@Rinesa Kajtazi ❤️❤️
Anila Hysa
Anila Hysa Dag siden
Sounds ebullient muika zemra
Anisa Balla
Anisa Balla 2 dager siden
Anisa ❤❤nora❤❤
Xhoana Ibrahimi
Xhoana Ibrahimi 19 dager siden
Me plq shum kjo keng
Enkeleda Vela
Enkeleda Vela 26 dager siden
Juare dhe best butrin ska si ty me kete kengen 🤩🤩🤩💞
Steljo Haxhiraj
Steljo Haxhiraj 26 dager siden
🥰🥰🥰🥰🎂🎂🎂💯🥡💯💯❤💋❤💋❤💋❤❤💯❤💯❤💯❤💋❤❤❤💋💋❤❤❤❤❤
Margarita Zvgaki
Margarita Zvgaki 28 dager siden
Zempra Zempra Zempra.
Besjana Kananaj
Besjana Kananaj 28 dager siden
❤️❤️❤️
Mateo Tanka
Mateo Tanka 28 dager siden
Trinti
Alisa Fanh
Alisa Fanh Måned siden
Shume keng e bikur ❤❤❤
Egli Zotaj
Egli Zotaj Måned siden
E shpifur...
Irisa🌹
Irisa🌹 Måned siden
Butrintin e kam kushëri dhe i flas çdo ditë që ka shumë fansa të zjarrtë.Jeni me të miret që mbështesni Trintin 🌏🌏💓💓
Lumi Lumi
Lumi Lumi Måned siden
Angel_ angel 375 tik tok
Besnik Lusha
Besnik Lusha Måned siden
Ngjani. Shum. Bukur. Në. Video
Enald Caka
Enald Caka Måned siden
💞🌷🌹
isa nela
isa nela Måned siden
🤩🤩🤩🤩🤩
Eljana Xhepa
Eljana Xhepa 2 måneder siden
Due. Tu
🦁MaNi🦁
🦁MaNi🦁 2 måneder siden
Like kush e ngjon ne 2021😘
feim morina
feim morina 2 måneder siden
vzee
Rita Rroku
Rita Rroku 2 måneder siden
LAURA
feim morina
feim morina 2 måneder siden
jjhbnnbhjb n😃🖒
Eljana Buci
Eljana Buci 2 måneder siden
nora shkelqen
bybutrinti
bybutrinti 2 måneder siden
🥀🥀
Klina Klina
Klina Klina 2 måneder siden
Poslmqv M
Travel Drone
Travel Drone 2 måneder siden
We love albanian people!❤️🇧🇦
Adelina kuqi
Adelina kuqi 2 måneder siden
2 Zemra❤️❤️
I don't care I love it
I don't care I love it 2 måneder siden
Sa e mire Nora 🤩
Rovina Kazia
Rovina Kazia 2 måneder siden
Half Albanian, half English , Albanian music is so good 🙌
Argesa Metaliu
Argesa Metaliu 2 måneder siden
LOVE BUTRINT
Adres Ere
Adres Ere 2 måneder siden
Bukur
Lumturie Vojvoda
Lumturie Vojvoda 2 måneder siden
Brravo 💝💝💝💝💝
Jeton Bexheti
Jeton Bexheti 2 måneder siden
Rona do
Elvin Kasa
Elvin Kasa 2 måneder siden
Je si yll o shpirt
bybutrinti
bybutrinti 2 måneder siden
Go for 15 milly❤
ROMINA 12
ROMINA 12 2 måneder siden
❤️
bybutrinti
bybutrinti 3 måneder siden
❤❤❤
ela 15
ela 15 3 måneder siden
🥰💚🔥
Dejvi Dejvi
Dejvi Dejvi 3 måneder siden
Butrint imeri
Dejvi Dejvi
Dejvi Dejvi 3 måneder siden
Butrint imeri
Kevin Alarcón nieto
Kevin Alarcón nieto 3 måneder siden
🇽🇰🇽🇰 kings
Teuta Halulaj
Teuta Halulaj 3 måneder siden
Zemraaaaaaaaaaaaaa
Gux Salia
Gux Salia 3 måneder siden
I t k
erza islami
erza islami 3 måneder siden
•Veq po du met vet a osht e vertete???
Kshitij
Kshitij 3 måneder siden
kenge e bukur po e vrasin
Roksana Minja
Roksana Minja 3 måneder siden
00
Griselda Cupallari
Griselda Cupallari 3 måneder siden
6bbhui89
Julian Agaj
Julian Agaj 3 måneder siden
Ju kendoft zemra per cdo her
Marsela Troci
Marsela Troci 3 måneder siden
Helloy buri im i dashur
Gashi Katy
Gashi Katy 3 måneder siden
Bravo
Mario Mara
Mario Mara 3 måneder siden
🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Nertil Kollcinaku
Nertil Kollcinaku 3 måneder siden
💗💞💓💕💟❣💔💋💌💟💝💖🤍
Griselda Braimllari
Griselda Braimllari 3 måneder siden
Shum bukur ❤️😘😘😘😘😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Besim Bacevac
Besim Bacevac 3 måneder siden
💕💕💕💞🥰💓💋
beqo haxhiu
beqo haxhiu 3 måneder siden
Si dy zemra jan te dy
Melisa Vehapi
Melisa Vehapi 3 måneder siden
Shum bukur
erza islami
erza islami 3 måneder siden
Mos um shaj ti te njerzt🤭
erza islami
erza islami 3 måneder siden
✨✨✨
Beta rikardo Rikardo beta
Beta rikardo Rikardo beta 3 måneder siden
Super kjo muzik
Kristian Caushllari
Kristian Caushllari 3 måneder siden
loding 14 milly ......
Anisa Ferati
Anisa Ferati 4 måneder siden
Botrint
Anisa Ferati
Anisa Ferati 4 måneder siden
Per Norën🖤🧡🖤🧡🖤🧡🧡🖤🧡🖤🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🧡❤
Anisa Ferati
Anisa Ferati 4 måneder siden
💜💜🧡💜🧡💜🧡🧡💜💜🧡💜🧡💜🧡🧡💜💜🧡💜🧡💜🧡💜🧡💜🧡💜🧡💜🧡💜🧡💜🧡🧡🧡🧡🧡🧡💜🧡💜🧡💜🧡💜🧡💜💜🧡💜🧡🧡💜💜🧡💚💚💚💚
Anisa Ferati
Anisa Ferati 4 måneder siden
🧡💜🧡💜🧡💜🧡💜🧡💜
Azra Aliu
Azra Aliu 4 måneder siden
Azdra
RICCARDO MARCUZZO
RICCARDO MARCUZZO 4 måneder siden
❤❤💖😍😍
Anisa Ferati
Anisa Ferati 4 måneder siden
🧡💙🧡💙💙🧡💙🧡💙🧡💙🧡💙🧡💙🧡💙🧡💙🧡💙🧡💙🧡💙🧡🧡💙💙🧡💙🧡💙🧡🧡💙🧡💙🧡💙💙🧡🧡💙💙🧡💙💙🧡💙🧡🧡💙🧡💙💙🧡🧡💙🧡💙💙🧡💙🧡🧡💙🧡💙🧡💙💙💙🧡💙🧡
Anisa Ferati
Anisa Ferati 4 måneder siden
Amis auwuwhe
Anisa Ferati
Anisa Ferati 4 måneder siden
❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤❤🖤❤🖤🖤❤🖤❤❤🖤🖤❤🖤❤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤🖤❤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤❤🖤🖤❤❤🖤❤🖤
Anisa Ferati
Anisa Ferati 4 måneder siden
7 Vjet
Anisa Ferati
Anisa Ferati 4 måneder siden
🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🧡🖤🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🖤🧡🧡🖤🖤🧡🧡🖤🧡🧡🧡🖤🧡🖤🖤🧡
Anisa Ferati
Anisa Ferati 4 måneder siden
Anisa
Jaqueline Sadiki
Jaqueline Sadiki 4 måneder siden
Q
Haka Bulliqi
Haka Bulliqi 4 måneder siden
Kwnbskbs Snsns Sjd Djd Djs Sjs S
lisjan Maloku
lisjan Maloku 4 måneder siden
shumir
tuana rrahmani
tuana rrahmani 4 måneder siden
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
ela 15
ela 15 4 måneder siden
2❤🖤
Adelina Kuqi
Adelina Kuqi 4 måneder siden
❤💋
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey 4 måneder siden
😍😍😍😍😍😍❤❤❤👄👄💋💋❤❤💖💖💖për Norën
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey 4 måneder siden
Por edhe ri Butrint
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey 4 måneder siden
❤❤❤❤👄👄💋💋💖💖💓💓💓 Je shumë e bukur Nora❤❤❤
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey 4 måneder siden
I LOVE YOU NORA
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey 4 måneder siden
Nora dhe ty të dua . E dua dhe dhurata dorën
Tonin Topalli
Tonin Topalli 4 måneder siden
Law h rndbyd id
ROMINA 12
ROMINA 12 4 måneder siden
2💔
Klodi Thaqi
Klodi Thaqi 4 måneder siden
😘😘♥️♥️
Klodi Thaqi
Klodi Thaqi 4 måneder siden
♥️♥️
elena hoxha
elena hoxha 4 måneder siden
Ooo sa bukur
Vjollcaela Bilalliela
Vjollcaela Bilalliela 4 måneder siden
👆🎇💤
Vjollcaela Bilalliela
Vjollcaela Bilalliela 4 måneder siden
👆👆👆👆🎇🎇
Mario Mara
Mario Mara 4 måneder siden
Kuck 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Mario Mara
Mario Mara 4 måneder siden
🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕
Klajdi Cami
Klajdi Cami 4 måneder siden
yel
Klajdi Cami
Klajdi Cami 4 måneder siden
eshte the uytggwk oexfk
Klajdi Cami
Klajdi Cami 4 måneder siden
mire
Anisa Hysaj
Anisa Hysaj 4 måneder siden
😅😅🤣😅😝😝😝
Mario Mara
Mario Mara 4 måneder siden
Shfrytëzon kohen
Bekim Skenderaji
Bekim Skenderaji 4 måneder siden
Schöne elit.....!!!!....😜👌🇩🇪
joni kejani
joni kejani 4 måneder siden
Asgje specials
Laura Horváth
Laura Horváth 4 måneder siden
Ahhhhw🥵🔥❤️❤️
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey 4 måneder siden
Je shumë e mirë Nora dhe ti Butrint
Neste
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Butrint Imeri - M'ke rrejt
2:40
Butrint Imeri - Ma Chérie
3:15
Playtime
5:35
Ganger 1,7 mill
Fastest Soapbox Car Wins
11:57