Mørk

Adelina Berisha ft. Egoo - Coco 

Abonner
Ganger 1,1 mill
99% 37 000 193

Follow Egoo: thisisegoo
Follow Adelina: adel...
Produced by : EGOO
Lyrics : EGOO
Instrumental: LennonBeats
Record Mix/Master: Cricket Music
DoP : Adonis Krasniqi
Directed by : Alban Selimaj
Makeup by : makeupbySUELA / Ditjona Tarjani
Stylist: Miranda Dupi
Choreography : Ceni Meshi
Dancers : City Star
Hair by : Trio Esat Cay
Executive Producer : Petrit Becaj

Publisert

 

24. juli. 2019

Del:

Del:

Nedlasting:

Lasting.....

Legg til i:

Min spilleliste
Se senere
Kommentarer 0   
Ashok Verma
Ashok Verma 4 måneder siden
Its
Bardhi Sulaj
Bardhi Sulaj 7 måneder siden
Whoo see this in 2020?
Artiola Saiti B B
Artiola Saiti B B 10 måneder siden
Super kenge o Adelina Berisha bravo te lumte o Egoo Super Kange e mire Dashnije Coco
Sara Kabashi
Sara Kabashi År siden
Vllavi Elit hh
ARMELA QUEEN
ARMELA QUEEN År siden
ma kthe subi n plz tlt
Blodiusha Toussaint
Për një S që ti se vën fjala SOCO bëhet Coco....
Bujar Rranci
Bujar Rranci År siden
Shume bukur veq denc danc cih star qe e bon shum te bukur
Lirim Thaci
Lirim Thaci År siden
This song is just lit
lindaa linda
lindaa linda År siden
Ty tka dal era...sa e ki listen e burrave( dashnorve) qe je shku Tash kan dal kengtare ma tmira ❤❤❤❤❤tayna❤❤❤❤❤❤ 100 mij hise ma e mir se ti
Edi Berisha
Edi Berisha År siden
@lindaa linda edhe per zotin pse spo mund te flej 😂
Edi Berisha
Edi Berisha År siden
@lindaa linda je duke i gjykuar disa njerez te keqinj, ata do bejn qmos per te shkatruar moralin e qdo femre nuk ka rendsi se si duken vetem a eshte femer, kshtu qe parimi jot bjen posht, sepse shumica meshkujve i respektojn femrat jo n base te dukjes po n bas t moralit vet, kurse tensioni seksual osht krejt ndryshe sigurisht meshkujt jan te dizajnuar te pelqejn femren qe duket me se miri. Apo te nivelit te personit qe eshte vet (varet)
lindaa linda
lindaa linda År siden
Le te joshin pastaj mos te thojn na perdhunuan. Sepse secila po e merr ate qe po e meriton...
Edi Berisha
Edi Berisha År siden
@lindaa linda kto dite eshte thjeshte nje menyre per ti joshur meshkujt dhe pastaj edhe femrat qe do te duan te behen si adelina per arsye?. Te meshkujve te joshur, ne anen tjeter mua kjo vajze me duket e zgjuar.
lindaa linda
lindaa linda År siden
Hm uroj ta kesh grua nje adelin te tille , qe tmos dish i kujt eshte femija. Une askend se urrej une e flas realitetin, skam pse e urrej..egzistojne faktet per keto pune e kete ma mire se une e din vetem Zoti dhe Adelina dhe njerezit qe kan pasur pune me kete bitch. Spo them qe kengetaret tjera jan me te mira por kjo osht e msheft si bukel dhe paraqitet kishe une e sinqert e 1000 tzeza mrapa. Mos qofsha ne lekur te saj...se dua famen dhe paret duke hapur kembet! Edhe pse ju skeni fam jam e bindur qe jeni 100000 her me i mire sesa kjo. Sepse fama dhe imoraliteti dhe lakuriqesia se ben askend mbinjerezor.
MiriLKing XLX
MiriLKing XLX År siden
Kjo keng ma ka ndreq veren 🔥
tiktok ask
tiktok ask År siden
❤️👑🇦🇱👑❤️🇦🇱👑❤️
tiktok ask
tiktok ask År siden
Po
Kujtim Surdulli
Kujtim Surdulli År siden
Pse Jo 1 milion
Den Yo
Den Yo År siden
Kidda Coco not this fckg Shit pa Idee selfmade
Ultras Dushi
Ultras Dushi År siden
😍😘😍😘
Aris
Aris År siden
Richie Smile ft. WizKid - Soco Orignial song.. vjedhne beatin
It's Me
It's Me 9 måneder siden
Nuk mendoj se esht e vjedhme eshte po e ftymzume ose e kopjume pak me shum sesa duhet dhe un e dgj sh wizkid ose afrobeats n pergjithsi . Gjithsesi e lezetshme shqip me kto afrobeat
Maimouna Ly
Maimouna Ly År siden
Wizkid /Starboy SOCO
faton azemi
faton azemi År siden
Me pas bo kit muzik vetun ti more djal ish koni hiti i veres 😕
D&A
D&A År siden
Wooouuwww hört sich an wie von wizkid soco Hammer ❤️👌🏽
argetim argetim
argetim argetim År siden
Adelina na ka munguar pasksa por ajo vjen me nje bashkpunim super. Bravoo 👏👏👑👑😎😎
THIBAULT ‘
THIBAULT ‘ År siden
Bravoooo Adeline te dua shum
THIBAULT ‘
THIBAULT ‘ År siden
Cococococo Coucou de France 🇫🇷
Tinka Bell
Tinka Bell År siden
Ja kan vjell kangen nga Wizkid-Soco
Kosova Albania
Kosova Albania År siden
Loco koco poco boto soko qoko kuku per ju e hajt
enver toromani
enver toromani År siden
shum bukur adelina
Adelina
Adelina År siden
Love it 🙏🏻♥️
Charlene xy
Charlene xy År siden
Soco soco soco soco baby oh
Molay تال Omat
😘😘😘😘😍
Ardian Topaj
Ardian Topaj År siden
Veq tuj vjedh gjithka jeni met haha mos me pas as idea te veta per muzik ku ka mas shumëti mundësi ncncnc
Adriana Cerria
Adriana Cerria År siden
Cesht kjo keng pa lillje
mari
mari År siden
Shum bukur bravo suksese 😘😘😘❤❤❤👍👍👍👍👏👏👏👏
kida kidaaa
kida kidaaa År siden
Kush bon like comentin zoti e boft bashk me personin e zemres💜 Luke adelina Coment dafina
A L
A L År siden
leo mustafa
leo mustafa År siden
qekjo adelina veq kut met pa pare qet muzik 😂
the Illyrian
the Illyrian År siden
leo mustafa sfiton pare prej konges, perkundrazi shpenzon me bo!
Arbnor Shabani
Arbnor Shabani År siden
😂🤣😂🤣🤣😂😂😂🤣😂😂😂😂😂😂😂😂
matty b xx
matty b xx År siden
Hahahah
Fjorela Cela
Fjorela Cela År siden
❤👏👑
Edona Bakiu
Edona Bakiu År siden
Djali shum mir, ndersa adelina jo
Hatixhe Kryeziu
Hatixhe Kryeziu År siden
Bravo💟
Arben Rexhepi
Arben Rexhepi År siden
KY quni fort paska talent Por ritmi fort dobt 🎶
Rexhina Ruci
Rexhina Ruci År siden
Who think this new artist "Egoo" is looking like "Starboy" from "The Weekend" band ? 😊 in a more whiter version 😁
BMW KING
BMW KING År siden
Buckoroshe
Ace Yah
Ace Yah År siden
Von Ju Ka Ra nMend Per AfroPop .
Illyrus Emperor
Illyrus Emperor År siden
Botha ma e mir e estrades
Lina Era
Lina Era År siden
Offf moj Adelina sa gjynaf me vjen per ty moj goce, me kete zè kaq te shèmtuar na shpife, me kete pamje po na trèmb si je transformuar ne nje rrace derrèsh, Zot na ruaj mendèt !
Mursel Zekaj
Mursel Zekaj År siden
Richie Smile, WizKid - Soco!! Më vjen keq, por koka kopje shumë e keqe bre.
Ms As
Ms As År siden
Hotline Bling copy
Armend Kapuqi
Armend Kapuqi År siden
vija melodike e dekt 👎
Durim Kuci
Durim Kuci År siden
Klipi shume i vecant edhe kta dyt shume stil 😎👌🏻🔥
LjuzienLjuv
LjuzienLjuv År siden
No just no
Кирил Геров
Bulgaria
T!M N0KA
T!M N0KA År siden
nosections.info/green/kouijpN3d2hvw8w/video.html sa larg paskeni shku me vjedhur
On Top Media
On Top Media År siden
like kujt i pelqen adelina
Encca ily
Encca ily År siden
Mu nuk mpelqen hiqq adelina🖕🙄
Renato Carvalho
Renato Carvalho År siden
HIT HIT HIT !!!
Dylan America
Dylan America År siden
Adelina mund të bësh me shum kenge ❤
an an
an an År siden
. 👏👏👏 Ju lumtë👏👏👏
My sweet RINA
My sweet RINA År siden
Koot bree
Jasmina
Jasmina År siden
Kush ben like zoti ju bekofte
Shaya
Shaya År siden
💕💕
Forex Albania
Forex Albania År siden
Adelin kanga sum pelqej Ama ti me pelqen Te kisha ... niher
Artiola Saiti B B
3.9M vie
My sweet RINA
My sweet RINA År siden
Hah
Jose Alexander Armas Diaz
Vista: 4 690
mGAMEPLAY
mGAMEPLAY År siden
Jose Alexander Armas Diaz sdishe as me shkru
Ema Lika
Ema Lika År siden
Oj deshtimk merr vesh qe ska me tdhez kurr muzikaa oj kafsh
Vashë Billa
Vashë Billa År siden
Ema Lika pse e dëgjon kur nuk të pëlqen?!
Lina Era
Lina Era År siden
@Ema Lika t'përqafojë 😘😘😘😘
Ema Lika
Ema Lika År siden
Lina Era ❤️❤️❤️❤️
Lina Era
Lina Era År siden
Ema Lika pajtohem me ty e dashur, ke plotesishte te drejte, se me te vertete eshte nje DËSHTAKE.
A 007
A 007 År siden
Ema Lika un jam ka ndjek adelinen qysh kur i ka pas 12 vjet e ti tash po thu me ndru zhaner aje normal
Jejo Bae
Jejo Bae År siden
Omg 🔥 #coco
Orhidea Latifi
Orhidea Latifi År siden
kush erdh me i bo dislike 😉
A 007
A 007 År siden
Orhidea Latifi tfala paq .! Po thot se ksaj vere do nxihesh do behesh si rina .!
Orhidea Latifi
Orhidea Latifi År siden
@A 007 shum mir boni t fala
A 007
A 007 År siden
Orhidea Latifi kam nje plak ktu ne lagje qe shty ne fall 😂🤣
Orhidea Latifi
Orhidea Latifi År siden
@A 007 HAHAHAHAH ku mi sheh veshjet ?
A 007
A 007 År siden
Orhidea Latifi dukesh ne veshje 🤨
Ensar Beadini
Ensar Beadini År siden
Kush erdh ktu për ni dislike ma shum 😂😂😂
Elsa Latifaj
Elsa Latifaj År siden
Ensar Beadini qeee une
King King
King King År siden
Videoklipi si i Nrg band ft Capital t ,Enca.,Tuna,....like nese mendon kshu....
Asani Arsim
Asani Arsim År siden
Ma pak harxhime njeri hahaha
LjuzienLjuv
LjuzienLjuv År siden
Sounds pretty cheap though
Cubi vogel
Cubi vogel År siden
MIMIKMAYA truee 😂
bek the One
bek the One År siden
Fuck Serbia😉
Ambra Shala
Ambra Shala År siden
kuku🤦‍♀️🤦‍♀️
Valmire Halili
Valmire Halili År siden
Adelina bukuroshe ♥ ♡ ♥ ♡ ♥ ♡ ♥
Mario Sejdiu
Mario Sejdiu År siden
Palidhje
Bina Deni
Bina Deni År siden
Adelina me cilën kengëtare të bëj bashkpunim 1Xhensila 2Kida
Nexhmije Bajrami
Xhensilen
Lirije Lutviu
Lirije Lutviu År siden
Me kiden po prap nuk pershtaten
RK
RK År siden
Kida
My sweet RINA
My sweet RINA År siden
Bina Deni Xheniiii
A 007
A 007 År siden
Bina Deni kida do ishte fenomenal
tayna shala dorontina tayna
hajde kush osht gati me shkru tekstin
Afrim Shkoder
Afrim Shkoder År siden
Like kush mendon se keto te dy jan te bukur dhe kengetare te mrekullushem like dhe zoti je bekoft te gjithve shqiptarve ne gjith boten❤🌍🌎🌏
Shaqirqoqaj Qoqaj
Nice😇❤ A D E L I N A 👑
happy pastime
happy pastime År siden
💖C💖O💖C💖O💖
desa dulcee
desa dulcee År siden
Palidhje😁
Elsa Latifaj
Elsa Latifaj År siden
desa dulcee Valla bolll
BinnzY
BinnzY År siden
Koookooooo😍😍
Mergim Seferi
Mergim Seferi År siden
Starboy soco???
Techno Phone
Techno Phone År siden
A do behet hiti i rradhes ?????
RAIS TV
RAIS TV År siden
e kopjuar .
nezir liza
nezir liza År siden
Rais tv Hë nga kush kopjim ? Na trego sepse ne nuk e dim ti e din Hahahah
Ano Ramaj
Ano Ramaj År siden
RAIS TV nga kush
Albanian patriot
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Curious Channel
Curious Channel År siden
Good one
No Name
No Name År siden
a per thmi aaa
Elsa Latifaj
Elsa Latifaj År siden
Ensar Beadini kyyy aaaa qfar coco ahhh bree nanen ktina veq sa Te shoh nvienn
Ensar Beadini
Ensar Beadini År siden
Leje se djali don me arrit😂😂😂
Elsa Latifaj
Elsa Latifaj År siden
kida.orhidea kida Po kyyy osht budall qfar Musike osht ky breee
Erita Ramadani
Erita Ramadani År siden
❤❤❤❤❤
Vesa Susuri
Vesa Susuri År siden
Good song 🙂
Yll limani
Yll limani År siden
❤❤❤❤❣
Nity iPhone
Nity iPhone År siden
Adelinaaa🔥🔥❤️❤️❤️
Sadi Sadi
Sadi Sadi År siden
Super keng
Neste
Adelina Berisha - Valla
2:42
Hajt Hajt
3:08
Ganger 260 k