Mørk
AVD Digital
AVD Digital
AVD Digital
Abonner 539 k
AVD Digital is a new digital content distribution & publishing company that offers to the partners the solution for everything they need to sell, manage and monetise their content online.
Kommentarer
Jesana Albuquerque
Jesana Albuquerque 19 minutter siden
O Brasil ama você .
Luzy Hoyos
Luzy Hoyos 6 timer siden
Me encanta
Melinda Ademi
Melinda Ademi 10 timer siden
🔥
The One
The One 11 timer siden
Ich Liebe Dich Nora!!
JEPI KAPËM
JEPI KAPËM 11 timer siden
sa t'ka kushtu fama që e ke ble a ki noj rezultat ose qmim t'saj zor osht me fitu e me ble e blen kush do
Anxhela Kodra
Anxhela Kodra 15 timer siden
Very good Trinti, 🌟🌟🌟
NADIA LOHYEETA
NADIA LOHYEETA 16 timer siden
2037?
Angjelo Daja
Angjelo Daja 17 timer siden
👏👏👏👏
Kristjano Beqaj
Kristjano Beqaj 19 timer siden
Keng e bukur
Kristjano Beqaj
Kristjano Beqaj 19 timer siden
Je yll
Adelina kuqi
Adelina kuqi 19 timer siden
🇽🇰🎼♥️🔥
king of solo
king of solo Dag siden
🔥🇸🇾❤️🇦🇱
Anila Hysa
Anila Hysa Dag siden
Sounds ebullient muika zemra
Sumeet Sharma
Sumeet Sharma Dag siden
Pakistan Schmutz pakistan ist ein h**en*oh* land
BLΛƆKPIИK
BLΛƆKPIИK Dag siden
Hajt hajt kenge e bukur
Leon Rexhepi
Leon Rexhepi Dag siden
💰💰💰💰💰💰💰💰💙💶💶💶💶💶💶💶💶💶💶💶💵💵💵💵💵
Leon Rexhepi
Leon Rexhepi Dag siden
😎😎😎😎😎😎🚘
serviss cel
serviss cel Dag siden
ai edht princ e ajo princesh 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
أكل خفيف
أكل خفيف Dag siden
I love 🇹🇳
danqi Luan
danqi Luan 2 dager siden
LIKE 2021
3gli 3gli
3gli 3gli 2 dager siden
2031 nk do vdesi
3gli 3gli
3gli 3gli 2 dager siden
nuk vdes 2021
Mihaela Nitoi
Mihaela Nitoi 2 dager siden
I love it!😍
anja
anja 2 dager siden
Je me I miri te dua❤🥺👑❤👑❤👑❤❤
Kodhel Jonuzi
Kodhel Jonuzi 2 dager siden
❤️❤️❤️😍♥️❣️
Arbian 2
Arbian 2 2 dager siden
Hombre
Rohan Singh
Rohan Singh 2 dager siden
Wer hört es noch 2021❤️
Kristi Beqaj
Kristi Beqaj 2 dager siden
Very beautiful
Anisa Balla
Anisa Balla 2 dager siden
robert. anisa👍👍
Anisa Balla
Anisa Balla 2 dager siden
Anisa ❤❤nora❤❤
Arben Islamaj
Arben Islamaj 2 dager siden
Ledri si kar
Irisa🌹
Irisa🌹 2 dager siden
kush e lexon komentin tim zoti e ruajt dhe ju plotësofshin të gjitha dëshirat ❤️ ❤️
Adelina kuqi
Adelina kuqi 2 dager siden
🇽🇰🤝🇦🇱🦅🔥
Abidin Gavazaj
Abidin Gavazaj 2 dager siden
Ma skrun pun as mjekt 😎😤😈😈😈😈😈😈
❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏
Kush i degjon kenget e trintit xhanem bella macari ki me lyp dhe te tjerat qe ka do 2021❤️❤️❤️❤️❤️
Nadine Hartwig
Nadine Hartwig 3 dager siden
Ich liebe diesen Song😍
matias sanchez
matias sanchez 3 dager siden
🇺🇾🇺🇾🇺🇾🇺🇾🇺🇾
Flamur
Flamur 3 dager siden
Pse pi fshini komentet 😒 Ketu ne klip eshte Antonela e Perputhen dhe pik 👊🤦‍♀️
AMAR insta Storys
AMAR insta Storys 3 dager siden
Jan jan jan jan
Anxhelina S
Anxhelina S 3 dager siden
kot
A Tv
A Tv 3 dager siden
2021?
Alea Rrustolli
Alea Rrustolli 3 dager siden
Unë Jom alea
Irene Orologgio
Irene Orologgio 3 dager siden
Love Albania superrrrrr
Elsa Matoshi
Elsa Matoshi 3 dager siden
Qershor 2021 kush e ngjon akm
Elsa Matoshi
Elsa Matoshi 3 dager siden
Kush e ngjon akm ne qershor 2021
Dritan Halili
Dritan Halili 3 dager siden
Kush e ndjek ne 2021
❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏
Trintttt💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Maksim Zabrodin
Maksim Zabrodin 4 dager siden
Super💖💖💖💖💖💖💖💖👏👏👏👏👏👏👏💕💕💕💕💕💕👍👍👍👍👍👍👍
Maksim Zabrodin
Maksim Zabrodin 4 dager siden
I love super👍👍👍👍👍👍👍💖💖💖💖💖👏👏👏👏👏👏💕💕💕💕💕
Lyrics Albania
Lyrics Albania 4 dager siden
💋💋❤️💋❤️💋💋❤️
Lyrics Albania
Lyrics Albania 4 dager siden
💋💋💋💋💋💋👑❤️👑❤️❤️👑❤️👑💎💎👑💎👑😘👑❤️❤️💋❤️💋❤️👑❤️😘👑😘👑😘😘👑😘👑😘👑👑😘❤️👑❤️👑❤️👑🌍🌍👑🌍👑❤️👑❤️😘💋😘💋😘💋😘👑😘😘👑😘
GAMING MAGNUMMy
GAMING MAGNUMMy 4 dager siden
E lash macen tu pa kengen kur u ktheva ishte bo tiger :O
xxzera chanxx
xxzera chanxx 4 dager siden
Brava bella
Alea Rrustolli
Alea Rrustolli 4 dager siden
Kanga e Mir ësht
Roland Gezhilli
Roland Gezhilli 4 dager siden
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Angjelinamirashi Mirashi
Lam shum deshir ad te me James nei perqafi si Glorjes ❤❤❤❤❤
Vera Alimehmeti
Vera Alimehmeti 4 dager siden
sa super muzike a ke dashe nja si para
Ervina Rexhaj
Ervina Rexhaj 4 dager siden
edhe tani ne 2021 e degjoj kte kenge!
Sadete Alija
Sadete Alija 4 dager siden
u
Valja Kuci
Valja Kuci 4 dager siden
Te dua ❤️😇💜😇💙
Sebastian Wahrheit
Sebastian Wahrheit 5 dager siden
❤️😍💕❤️😍💕
Ari saraci
Ari saraci 5 dager siden
My favorite song🥰
Valnesa Ramosaj
Valnesa Ramosaj 5 dager siden
Wowwww
Angjelinamirashi Mirashi
Lam shume destro te takoj butrin ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐
Angjelinamirashi Mirashi
🎤🎤ti je shume i talentum
xtaex
xtaex 5 dager siden
Who is listening to this in 2021?? 💕
Tari Gaiming TV
Tari Gaiming TV 5 dager siden
Kjo kang veren ta kujton ,para 3 vjeti
Tari Gaiming TV
Tari Gaiming TV 5 dager siden
Kjo kang veren ta kujton pshz